Zamów garaż ocynkowany u producenta 

Jeśli szukasz garażu blaszanego ocynkowanego, doskonale trafiłeś. Jesteśmy wieloletnim producentem blaszaków z Małopolski i chętnie zaopatrzymy Cię w nasze garaże, które mogą zostać wykorzystane na wiele różnych sposobów. Często pełnią one funkcję miejsc parkingowych na samochody, motory czy rowery lub są schowkiem na wiele maszyn, urządzeń czy przedmiotów niezbędnych do wykonywania prac ogrodowych. Garaż blaszany to jednorazowa inwestycja, która posłuży przez długie lata i spełni wiele różnorodnych funkcji. 

Prosta i stabilna konstrukcja garaży blaszanych ocynkowanych 

Nasze blaszaki składają się z najwyższej jakości metalowego szkieletu oraz poszycia z blachy ocynkowanej ogniowo lub akrylowej. Każdy element świetnie komponuje się z kolejnym i po montażu tworzy idealną całość. Ważne jest, aby składanie blaszaka oddać w ręce fachowców w branży. Doświadczeni montażyści znają się na rzeczy i mają niezbędne kwalifikacje w zakresie budowy garaży. Dzięki temu nasze blaszaki to wieloletnie i bezawaryjne obiekty, które spełniają swoją funkcję na najwyższym poziomie.

Ile kosztuje garaż blaszany ocynkowany? Oferta firmy Stal Blach z Małopolski 

Cena garaży blaszanych zależna jest w znacznej mierze od cen surowców, które w ostatnim czasie zmieniają się bardzo często i bardzo szybko. Warto zatem regularnie śledzić naszą ofertę, a przed samym zakupem blaszaka w Stal Blach dopytać o ostateczną cenę za produkt. To bardzo ważne, aby każdy Klient był świadomy zmieniających się cen i ciągłych wahań kosztów, jakie trzeba ponieść za zakup, transport i montaż garażu blaszanego ocynkowanego.

Biorąc pod uwagę dwa województwa, a więc podkarpackie i podlaskie przedstawimy różnice w cenach na przykładzie blaszaków o wymiarach 3 x 4 m, 3 x 7 m oraz 4 x 5 m. W związku z tym, jeśli pochodzisz z Rzeszowa, Przemyśla lub Jasła to za blaszaki o wcześniej wymienionych wymiarach zapłacisz kolejno około 2710 zł, około 3650 zł oraz około 3390 zł. Natomiast dla mieszkańców Białegostoku, Łomży lub Augustowa garaże te będą kosztowały kolejno około 2840 zł, około 3700 zł oraz około 3520 zł. Jeśli jesteś zainteresowany wyceną garaży blaszanych ocynkowanych w innych województwach, zapraszamy do zapoznania się z naszymi tabelami wymiarów i cen, które znajdziesz w zakładce Cennik. Jesteśmy także do Twojej dyspozycji poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy, social media oraz rozmowę telefoniczną.