Jak zamówić garaż?
Jeśli czytasz tę podstronę, to znaczy, że wiesz czego potrzebujesz, ale nie wiesz jak złożyć zamówienie. Nic bardziej prostszego. W naszej firmie StalBlach przyjmujemy zlecenia telefonicznie, a także poprzez skrzynkę pocztową. Zadzwoń do nas, napisz wiadomość, wypełnij formularz zamówienia, ustalimy szczegóły i zrealizujemy zlecenie.
Jeśli masz wątpliwości, zastanawiasz się albo potrzebujesz porady i opinii fachowcy, to zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci wszelkich informacji i pomożemy wybrać odpowiedni garaż blaszany.
Istnieje również możliwość złożenia zamówienia poprzez nasz formularz online. Wystarczy, że uzupełnisz dane zamówienia, takie jak: szerokość, długość, rodzaj dachu, blachy, dodatkowe usługi, a także podasz dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie by uzgodnić szczegóły i termin realizacji Twojego garażu blaszanego.
Na życzenie wystawiamy naszym Klientom faktury VAT.
Jak przygotować podłoże?
Najważniejsza sprawa, która bezwarunkowo musi zostać przygotowana przed montażem to podłoże pod garaż blaszany, kojec czy wiatę. Miejsce musi być wyrównane, wypoziomowane by bez problemu można było poprawnie zamontować całą stalową konstrukcję.
Przygotowanie podłoża możemy wykonać na wiele sposobów: poprzez przygotowanie z tyłu, przodu oraz po bokach płyt betonowych lub cegłówek, ponadto można na całości wylać wylewkę o wymiarach zamawianego garażu (choć lepiej jest dodać kilkanaście centymetrów „zapasu”). Mniej popularna, ale również stosowana metoda to przygotowanie betonowych fundamentów pod garaż. Istnieje również możliwość by zamontować garaż na kostce brukowej, jednak nie jest to zbyt stabilna i bezpieczna forma montażu garażu blaszanego.
Po zakończeniu montażu garażu, należy niezwłocznie wykonać kotwiczenie. Nasi pracownicy mogą ją bez żadnych przeszkód wykonać, nie mniej jednak jest to usługa dodatkowo płatna, którą należałoby zgłosić podczas zamawiania garażu.
Czy pozwolenie na budowę jest konieczne?
Prawo Budowlane – Art. 29, rozdz. 4, pkt 2, mówi tak na ten temat:
„Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa wolnostojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki.”
Aby uniknąć wszelkich nieporozumień i problemów najpewniej jest udać się do Urzędu Miasta/Gminy i w odpowiednim wydziale dopytać jak wygląda procedura uzyskania pozwolenia na budowę wolnostojącego garażu, czy takowe jest w ogóle konieczne.
Inne, uwagi
Firma nie ponosi odpowiedzialności za kotwiczenie garażu do kostki brukowej, płyt betonowych, bloczków.
Garaże promocyjne nie podlegają gwarancji ani reklamacji.