Tani garaż blaszany – kup jeszcze przed zimą

W dzisiejszych czasach garaże blaszane występują w co drugim domu. Większość osób decyduje się na jego posiadanie, ponieważ potrzebuje miejsca dla swojego samochodu. Inni kupują przysłowiowego „blaszaka”, który staje się magazynem dla sprzętu ogrodniczego lub budowlanego. Często okazuje się on także idealnym miejscem do przechowywania zimą wielu przedmiotów z ogrodu, np. drewnianych ławek, krzeseł ogrodowych lub figurek ogrodowych i rzeźb. Ile potrzeb tyle pomysłów. Jedno jest pewne – garaże blaszane to przydatne, uniwersalne oraz wygodne w utrzymaniu konstrukcje. 

Szeroka oferta metalowych konstrukcji 

Jako fachowcy w swojej branży specjalizujemy się zarówno w projektowaniu, produkcji, jak i montażu metalowych konstrukcji. Posiadamy szeroką ofertę tworzenia nowoczesnych i bezpiecznych garaży blaszanych, które cieszą się ogromną popularnością. Dbamy o każdy element, który po złączeniu tworzy uniwersalną konstrukcję. Standardowy „blaszak”, który produkujemy, osiąga wymiary 3 m x 5 m, jednak w zależności od preferencji oraz potrzeb naszych klientów, wykonujemy także konstrukcje na zamówienie – o dowolnej szerokości, wysokości oraz długości. 

Konkurencyjne ceny „blaszaków”

Naszym kolejnym atutem są konkurencyjne ceny. Standardowa konstrukcja metalowa o wymiarach 3 m x 5 m to w województwie pomorskim koszt w wysokości 3050 zł. Taki garaż to wolnostojąca konstrukcja, estetycznie wykończona. Może być to typowy „blaszak” bez okien, w którym brama otwiera się uchylnie do góry lub na boki. A może jednak preferujesz małe okienko, które wpuści trochę światła do pomieszczenia? Decyzja należy do Ciebie. Przeanalizuj zastosowanie swojego garażu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w podjęciu decyzji, przedstawiając wiele możliwości, które będą pasowały do Twoich preferencji oraz pomysłu. 

Transport garażu blaszanego na całą Polskę 

Jesteś z południa Polski? A może potrzebujesz blaszaka na północy naszego kraju? Dla nas to nie problem! Nasza firma dowozi swoje produkty na całą Polskę, gwarantując bezpieczny transport, rozładunek oraz montaż. Zamów fachowców i nie martw się o swój garaż.

Oddaj się w ręce profesjonalistów w swojej branży i ciesz się z dobrze wybranego i solidnie wykonanego garażu blaszanego.