Produkujemy atrakcyjne cenowo garaże blaszane

Garaże blaszane są świetną inwestycją na wiele lat, która spełnia wiele istotnych funkcji i ułatwia codzienność każdemu z nas. Blaszaki idealnie sprawdzają się jako miejsca parkingowe dla samochodów, ale także motorów, quadów, skuterów czy rowerów. To także niezawodne schowki na różnego typu maszyny, urządzenia, narzędzia, a nawet meble ogrodowe czy inne przedmioty, które na zimę najczęściej są w nich składowane. 

Producent garaży blaszanych w Małopolsce 

Jesteśmy producentami garaży blaszanych, które od lat zajmują miejsca na posesjach mieszkańców całej Polski. Swoją siedzibę mamy w Małopolsce, jednak nasze produkty trafiają do Klientów w każdym innym województwie. Wyprodukowane przez nas garaże blaszane, bramy garażowe, wiaty blaszane, konstrukcje stalowe, a nawet kojce dla psów znajdziecie m.in.: we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Oławie, Kielcach, Sandomierzu, Opatowie, Szczecinie, Koszalinie, Darłowie, Gorzowie Wielkopolskim czy Zielonej Górze. Naszych produktów nie mogło zabraknąć także w województwie małopolskim, w którym obecnie rozwijamy swoje działania. Blaszaki Stalblach znajdziecie m.in. w Krakowie, Nowym Sączu, Gdowie, Wieliczce, Nowym Targu, Bochni, Gorlicach, Chrzanowie, Limanowej, Niepołomicach czy Muszynie. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie nasi Klienci chcą mieć wysokiej jakości garaże lub inne konstrukcje. 

Ceny blaszaków na każdą kieszeń 

Oferujemy wysokiej jakości garaże blaszane stworzone z dbałością o najmniejszy szczegół w konkurencyjnych cenach. Solidne wykonanie blaszaków przez naszych pracowników to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z użytkowania przez długie lata. Cennik wykonanych przez nas garaży blaszanych znajduje się na naszej stronie internetowej. Podane tam ceny są kwotami orientacyjnymi, ponieważ ze względu na ciągłe zmiany cen surowców, ostateczne koszty blaszaków nieco się zmieniają. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem garażu blaszanego i chcesz poznać dokładną jego cenę, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu!