Producent garaży blaszanych z Małopolski 

Od lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, bram garażowych, wiat blaszanych oraz różnych konstrukcji stalowych pod magazyny czy hale. Swoją wiedzę i umiejętności w branży staramy się każdego dnia maksymalnie wykorzystywać. Chcemy, aby nasze produkty były inwestycją sprawdzoną i wartościową na lata długie lata.

Co znajduje się w ofercie Stalblach?

Jesteśmy bezpośrednim producentem garaży blaszanych, dlatego w swojej ofercie posiadamy zarówno standardowe rozmiary blaszaków, jak i niestandardowe, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów. Produkujemy akrylowe garaże blaszane możliwe do wykonania w wybranym kolorze z palety barw, a także garaże blaszane drewnopodobne, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Ponadto oferujemy produkcję, sprzedaż i montaż wiaty blaszanej wykonanej z wysokiej jakości materiałów przez specjalistów w branży. Bramy garażowe oraz kojce dla psów to kolejne produkty, które możecie u nas kupić. Cała oferta przedstawiona jest na naszej stronie internetowej, gdzie znajdują się ważne porady dla Klientów. Wszystkie niezbędne informacje otrzymacie od nas również po wysłaniu zapytania poprzez formularz zgłoszeniowy, wiadomość e-mail, SMS oraz poprzez rozmowę telefoniczną. Jesteśmy elastyczni i otwarci na naszych Odbiorców, dlatego z miłą chęcią zaprezentujemy swoje usługi oraz produkty.

 

Garaże blaszane z Małopolski

Swoje garaże blaszane produkujemy w Małopolsce, jednak ich sprzedaż obejmuje całą Polskę. W cenie blaszaka oferujemy także montaż w wyznaczonym miejscu. Koszty transportu ustalamy indywidualnie. Nasze realizacje obejmowały już m.in. województwo śląskie, opolskie, podkarpackie, lubuskie, świętokrzyskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, a także pomorskie i łódzkie. Cieszymy się, że na terenie całego kraju mamy swoich zadowolonych Klientów, którzy zdecydowali się na garaże blaszane naszej produkcji. Nie posiadamy żadnych pośredników, jesteśmy bezpośrednimi producentami, dlatego ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne. Zapoznaj się zatem z naszą ofertą i przekonaj się o konkurencyjności naszych cen.