Okno PCV (plastikowe) w garażu blaszanym

Garaże blaszane to nasz znak rozpoznawczy. Od wielu lat zajmujemy się ich produkcją i sukcesywnie poszerzamy swoje działania o coraz to nowsze rozwiązania. Wykonujemy dla Was różnorodne konstrukcje nie tylko na terenie Małopolski, ale całego kraju. Docieramy nawet do najbardziej odległych miejscowości, abyście również mogli cieszyć się z naszych garaży blaszanych na swoich posesjach.

Nowość w Stalblach – garaże blaszane z oknami plastikowymi już w ofercie

Jako producent garaży blaszanych ciągle stawiamy na rozwój i przykładamy wszelkich starań, aby produkty Stalblach spełniały najśmielsze oczekiwania naszych Klientów. Blaszaki pełnią bardzo wiele funkcji w codziennym życiu, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć jego zakres i wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wyposażyliśmy go w okna plastikowe, o które tak często pytaliście. Okno montujemy wraz z garażem, co jest dla wszystkich naszych Klientów świetnym udogodnieniem. Wśród najczęściej wybieranych opcji pojawiają się okna ½ na ścianie bocznej. Taki zabieg ma na celu doświetlenie wnętrza garażu, który w przypadku dużych konstrukcji może pełnić funkcję warsztatu lub niedużego zakładu produkcyjnego. Okno w takich przypadkach sprawdza się doskonale, nie tylko zapewniając dopływ światła, ale także świeże powietrze, które można nim wpuścić. 

Garaże blaszane z oknem na wymiar – producent z Małopolski

Wielu naszych Klientów w okresie jesiennym nabywa garaże blaszane, ponieważ chcą oni zapewnić sobie odpowiednie miejsce do schowania wielu przedmiotów codziennego użytku, maszyn, urządzeń czy ozdób ogrodowych na zimę. To świetna opcja, ponieważ w szybkim czasie i atrakcyjnej cenie jesteś w stanie umieścić wielofunkcyjny schowek. Nasza firma wykona dla Ciebie blaszak o dowolnych wymiarach. Możemy wyprodukować garaż w standardowym rozmiarze, ale także zrobić coś nietypowego, co spełni Twoje oczekiwania. 

Skontaktuj się z nami – oferta, wycena, szczegóły Stalblach 

Jeśli masz pytania dotyczące naszych garaży blaszanych z oknem, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno w naszym punkcie, jak i poprzez rozmowę telefoniczną, wiadomość e-mail lub informację wysłaną przez formularz kontaktowy zawarty na naszej stronie internetowej.