Kojec dla psa – czy dbasz o swojego pupila?

Jako producent różnorodnych konstrukcji ze stali jesteśmy w stanie zaproponować szereg rozwiązać korzystnych dla każdego klienta. Zajmujemy się produkcją garaży i wiat blaszanych, bram garażowych, a także różnorakich elementów wytwarzanych ze stali dostosowanych do potrzeb odbiorców. Jedną z wielu konstrukcji, jakie tworzymy, są także kojce dla psów, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród miłośników zwierząt.

Pies jako przyjaciel człowieka

Nie od dzisiaj wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Spośród zwierząt to właśnie on jest najczęściej spotykany w przydomowych ogrodach, dlatego wielu właścicieli decyduje się na stworzenie dla swojego pupila odpowiedniego miejsca, aby mógł każdy swój dzień spędzać w godnych warunkach.

Kojec firmy Stalblach dla Twojego pupila

Zajmujemy się produkcją kojców dla psów. Ta forma konstrukcji stalowych znajduje szerokie zastosowanie wśród czworonogich na terenie całego kraju. Zamawiający otrzymuje boks dla swojego psa w bardzo korzystnej cenie, z wysokiej jakości materiału oraz z zachowaniem precyzji wykonania. W cenę wliczona jest także dostawa oraz montaż. Rozmiar, upodobania konstrukcyjne, jak również materiał oraz dobór koloru ustalany jest indywidualnie z klientem. Każdy z zainteresowanych dobiera parametry kojca dostosowane do własnych preferencji.

Konstrukcja kojca

W zależności od potrzeb klienta kojec może posiadać pionowe bądź poziome szczebelki. Oprócz furtki wejściowej możliwe jest także zamontowanie drzwiczek obrotowych do uzupełniania wody, karmy bądź innego pożywienia dla psa. Istnieje możliwość pomalowania konstrukcji na dowolny kolor z dostępnej palety barw. Pokrycie dachu wykonane jest z blachy, której kolorystykę także dobieramy.

Skontaktuj się i zamów odpowiedni kojec

Jeśli masz pytania dotyczące kojców lub nie tylko tej konstrukcji, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku o dowolnej porze dnia. Wtedy odpowiadamy na wszystkie pytania. W celu złożenia zamówienia preferujemy kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź przez formularz kontaktowy, w którym prosimy o szczegółowe opisanie zamówienia. Każdy kojec wykonywany jest w sposób należyty, z największą starannością o detale, w związku z tym nie musisz martwić się o jakość wykonania.

Stwórz idealne miejsce dla swojego pupila z firmą Stalblach!