Kojce dla psów – zadbaj o swojego pupila przed zimą!  

Kojec dla psa pełni w życiu każdego właściciela czworonoga bardzo ważną funkcję. To idealne miejsce na odpoczynek oraz zapewnienie bezpieczeństwa dla samego psa, jak i osób z otoczenia. Ważne jest zatem, aby było to miejsce odpowiednio przystosowane do potrzeb pupila i jednocześnie spełniające wszelkie standardy jego właściciela. 

Producent kojców dla psów – Stalblach z Małopolski

Wiele osób zastanawia się, jaki kojec dla psa wybrać. W naszej ofercie posiadamy trwałe i precyzyjnie wykonane kojce, które zapewniają komfortowe warunki dla każdego czworonoga. Produkujemy kojce dla psów o różnych wymiarach i w różnych kolorach. Dostosowujemy szczebelki pionowe lub poziome o różnorodnej grubości w zależności od potrzeb i preferencji naszych Klientów. Każdy kojec dla psa realizujemy na podstawie indywidualnego zamówienia naszych Odbiorców. Możemy wykonać dodatkowe obrotowe drzwiczki, które umożliwią korzystanie z misek, a także zrobić drewnianą podłogę czy spad dachu do tyłu. Każdy element kojca jest odpowiednio przeanalizowany i zaplanowany, a po wspólnych ustaleniach z Klientem rozpoczynamy pracę nad zleceniem. Proszę pamiętać, że tolerancja wymiaru konstrukcji kojca może wynosić +/- 10 cm. Gotowy kojec dla psa dostarczamy na terenie całej Polski pod wskazany adres. 

Co wyróżnia firmę Stalblach?

Do produkcji kojca dla psów wykorzystujemy jedynie materiały o najwyższej jakości, które dostarczane są przez renomowanych producentów. Dzięki takim działaniom nasze produkty służą Klientom przez długi czas, a prawidłowe ich zabezpieczenie sprawia, że jeszcze bardziej wydłuża się ich żywotność. Przykładamy wszelkich starań, aby każdy element był odpowiednio wykonany, a całość tworzyła niebanalne rozwiązania. Dbamy o najdrobniejszy szczegół przy każdym zleceniu, ponieważ chcemy, aby nasi Odbiorcy mogli w pełni cieszyć się ze współpracy z naszą firmą. 

Jak zamówić kojec dla psa? Producent kojców dla psów 

Jeśli masz pytania dotyczące realizacji zlecenia oraz ustalenia szczegółów zlecenia, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS, social media lub drogą telefoniczną. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy!