Jak przymocować garaż blaszany do podłoża?

Od czego zacząć? Mamy plany, marzenia to zawsze jest dobry punkt, aby ruszyć dalej. Gdy w głowie układamy sobie nasze pomysły, później warto po jednym kroku iść do celu, aby plany móc urzeczywistnić. Myśląc o dobrym miejscu, które przechowa samochód osobowy, bardzo często wybierany zostaje garaż blaszany. Cieszymy się bardzo, że tak wielu Polaków upodobało sobie tą konstrukcję stalową. Posiada ona mnóstwo plusów. Zamawiając garaż w naszej firmie, następnym punktem jest zastanowienie się nad podłożem, na którym będzie postawiony „blaszak”.

Kotwiczenie

Zajmując się produkcją, sprzedażą oraz mocowaniem garaży, wiemy, że najlepszą opcją na przymocowanie garażu do podłoża będzie tzw. kotwiczenie. Kotwiczenie, czyli przytwierdzenie garażu do podłoża. W ten sposób garaż będzie bezpieczną konstrukcją, odporną na podmuchy silnego wiatru. Na podłoże można wybrać wylewkę, ziemię z bloczkami chodnikowymi. Przy wylewce garaż powinien być zakotwiczony mniej więcej w dwunastu miejscach. Kotwiczy się wówczas przy pomocy kołków rozporowych dwunastek. Pamiętając przy tym, iż posiadając garaż z bramą uchylną, wylewka powinna być dobrze wypoziomowana. Jeżeli wybieramy na podłoże ziemię z bloczkami chodnikowymi będziemy potrzebować kotew z kątownika. Wybierając podłoże sugerujmy się komfortem użytkowania, trwałością konstrukcji.

Cały zespół czeka w gotowości

Przy wyborze podłoża, oprócz względów estetycznych, sugerujmy się także miejscem w jakim będzie stał garaż. Czy jest to zacisze, czy może będzie stał w bardzo wietrznym miejscu. Kontaktując się z naszymi pracownikami, masz możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednią konstrukcję stalową uwzględniając Twoje potrzeby, warunki działki, położenie owego garażu i to co będzie w nim przechowywane. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, ale i wątpliwościach. Wybierzemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie, pomagając także przy dobraniu podłoża i kotwiczeniu.