Ile kosztuje garaż blaszany?

Garaż blaszany wciąż cieszy się dużą popularnością.

Dlaczego tak się dzieje? Czemu tak chętnie jest stawianą konstrukcją stalową? Popularność garaży blaszanych bierze się stąd, iż mają masę zalet. Garaż blaszany można z łatwością zamówić. Czas realizacji nie jest długi. Cena za zakup garażu jest bardzo korzystna. Można w garażu blaszanym bezpiecznie przechowywać różne przedmioty.

Firma STALBLACH zajmuje się sprzedażą garaży blaszanych. Bezpośrednio dzwonisz do firmy STALBLACH, przedstawiasz wymiary, jakie powinien mieć Twój garaż blaszany, a w szybkim czasie firma realizuje Twoje zamówienie. Możesz także liczyć na transport i montaż w danym miejscu.

Ile będzie Cię to kosztowało?

Ceny za garaże zaczynają się już od 2200 zł w województwie małopolskim. Wymiary takiego garażu to 2×2. W garażu o takich wymiarach możesz przechowywać swoje narzędzia. Dobrze się sprawdzi przechowywanie w nim sprzętu ogrodniczego. Zmieszczą się rowery całej Twojej rodziny. Mały blaszany schowek, a może w dużym stopniu ułatwić porządki w ogrodzie. Jeżeli zależy Ci na większej ilości miejsca do przechowywania, zamów standardowy garaż blaszany. Za garaż o wymiarach 3x 5 zapłacisz 2900 zł, jeżeli mieszkasz w województwie małopolskim. Natomiast mieszkańcy w województwie zachodnio – pomorskim za standardowy wymiar zapłacą 2350 zł. Jest to związane z odległością, jaką należy pokonać dowożąc garaż. Nie jest to duża różnica. Dlatego firma STALBLACH zachęca klientów z całej Polski do korzystania z jej usług. Zamawiając garaż blaszany w firmie STALBLACH, jesteś pewny solidnego wykonania. Najpopularniejsze garaże są wykonane z blachy ocynkowanej, z bramą dwuskrzydłową. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy STALBLACH. Znajdziesz tam najważniejsze informacje na temat oferty firmy, a także dokładny cennik.