Hit sezonu – garaż blaszany akryl ral 7016 mat

Podjęcie decyzji związanej z wyborem odpowiedniego garażu blaszanego uzależnione jest od kilku aspektów. W znacznej mierze najważniejszy jest jego wymiar oraz dodatkowe elementy i rodzaj blachy, z której powstał. Jeśli kupujący zdecyduje się na blaszak wykonany z blachy akrylowej, posiada on również możliwość wyboru koloru. Jako producenci posiadamy paletę barw, na podstawie której nasi Klienci wybierają kolor idealny dla siebie. Szeroka możliwość kolorów od białego, przez srebrny, piaskowy, czerwony, niebieski, brązowy aż po grafit daje pole do popisu.

Garaż blaszany w kolorze antracyt

Niewątpliwie naszym faworytem wśród garaży blaszanych w ostatnim czasie jest blaszak w kolorze akryl RAL 7016 mat. Przepiękny odcień antracytu jest niezwykle dostojnym i charyzmatycznym kolorem. Garaż blaszany w tym kolorze prezentuje się doskonale na każdej powierzchni i w każdym otoczeniu. Świetnie sprawdzi się w pobliżu nowoczesnych budynków, jak i starszych domostw czy gospodarstw rolnych. Klasyczny, ciemny odcień z nowoczesnym garażem oraz uchylną bramą to połączenie doskonałe, które sprawdzi się na podwórku, w ogrodzie, a także obok domu. Jeden garaż – wiele możliwości. Akryl RAL 7016 mat to kolor idealny dla wielu rozwiązań, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Nowoczesne rozwiązanie w kolorystyce

Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL pozwala stworzyć swój wymarzony blaszak. Zdarza się, że nasi Klienci decydują się nie tylko na jeden kolor, ale często łączą ze sobą dwa, dzięki czemu powstaje bardzo ciekawa kompozycja kolorystyczna. Garaż blaszany może mieć bramę i okna w tym samym kolorze co ściany i dach, ale może się ona także odróżniać. Tradycyjny wybór pada na jednokolorowy garaż blaszany, jednak często zdarza się, że zarówno brama, jak i dach blaszaka dobierane są pod kolor dachu budynku, obok którego umieszczono garaż. Tworzy to zgraną kompozycję z nutą nowoczesności, która prezentuje się doskonale na każdej posesji, jednocześnie zachowując oryginalność i estetykę w wyglądzie.