Garaże blaszane w super cenie!  

Jako producent garaży blaszanych firma Stalblach oferuje swoim Klientom szereg sprawdzonych, nowoczesnych i funkcjonalnych produktów. Blaszaki stanowią idealne rozwiązanie podczas budowy domu, a także jako miejsce do przechowywania narzędzi budowlanych, sprzętów ogrodniczych lub innych urządzeń. To także sprawdzone miejsce parkingowe dla naszych samochodów. 

Bogata oferta firmy Stalblach dostosowana do indywidualnych potrzeb

Oferta Stablach jest szeroka i obejmuje nie tylko lokalny rynek, ale także obszar całej Polski. Działamy nieprzerwanie na terenie kraju i docieramy wszędzie tam, gdzie zapragniesz mieć swój wymarzony garaż blaszany. Podczas realizacji Twojego zamówienia będziemy potrzebować od Ciebie kilku istotnych informacji. Zapytamy Cię m.in. o wielkość budynku, a także czy potrzebujesz typowego garażu 3 x 5 m, czy może większego, dwustanowiskowego obiektu. Kolejna kwestia to brama, która może być uchylna do góry bądź otwierana na boki. Dodatki, takie jak okna czy boczne drzwi wejściowe są także istotne podczas składania zamówienia. Jeśli chcesz podzielić swój garaż na dwa mniejsze lokale, także zrobimy to bez najmniejszego problemu. Do Twoich indywidualnych preferencji dopasujemy również kolor blaszaka i wiele innych aspektów. 

Wybór blaszaka, a jego cena

Cena blaszaka uzależniona jest od wielu czynników, w tym m.in. od jego rozmiarów lub montowanych dodatków w postaci okien czy drzwi bocznych. Jeśli zależy Ci na prostym, standardowym garażu o wymiarach 3 x 5 m cena dla województwa małopolskiego wyniesie około 2780 zł, dla województwa podlaskiego około 2940 zł, a dla województwa wielkopolskiego około 2890 zł. Odpowiednio dla tych województw garaż 6 x 5 m wyniesie około 5320 zł, około 5590 zł oraz około 5490 zł. Ceny są kwotami przybliżonymi, dokładne ustalenie kosztów przedstawiamy podczas indywidualnej wyceny. 

Kontakt z nami nic nie kosztuje

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie porozmawiamy i odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Skontaktujesz się z nami telefonicznie, e-mailowo lub przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy profesjonalne podejście, począwszy od etapu rozmowy i złożenia zamówienia, aż po wykonanie i ostateczny montaż w wyznaczonym miejscu.