Garaże blaszane w 2. i 3. gatunku 

Blaszaki spełniają wiele funkcji w życiu codziennym. Mogą one służyć jako pomieszczenie zadaszone i zamknięte na maszyny rolnicze, urządzenia lub narzędzia ogrodnicze, schowek na grilla, rowery, meble ogrodowe, narty, a także jako miejsce parkingowe. Bardzo często garaże blaszane są kupowane w celu umieszczenia ich na działce lub podczas budowy domu czy innego budynku. W takich sytuacjach wiele osób poszukuje nieco tańszych rozwiązań i decyduje się na blaszaki w 2. i 3. gatunku.

Blaszaki na budowę – szybka realizacja w dobrych pieniądzach  

Jako producenci garaży blaszanych mamy możliwość wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i wyprodukować blaszaki w drugim i trzecim gatunku. Takie rozwiązanie jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na nowy garaż z blachy, a jednocześnie posiadanie potrzebnego pomieszczenia blaszanego na podstawowe rzeczy niezbędne podczas budowy domu. Warto również podkreślić, że w czasie realizacji swojej inwestycji wykonawcy często nie zwracają uwagi na dbałość i pilnowanie przestrzeni wokół, więc pojawiające się na blaszakach zarysowania, zadrapania czy wgniecenia to całkowita norma. Takie sytuacje zachęcają do tego, aby w początkowej fazie powstawania domu zdecydować się na blaszak w 2. lub 3. gatunku i nie przejmować się ewentualnymi szkodami. Nasi Klienci takie blaszaki często zachowują na dłużej niż tylko na czas budowy, a umieszczone na uboczu przez dobrych kilka lat służą jako zamknięty schowek na wiele przedmiotów. 

Producent blaszaków z Małopolski – garaże w 1., 2. i 3. gatunku

Oczywiście nasza firma oprócz garaży w gorszym gatunku produkuje również blaszaki z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje te spełniają całe mnóstwo funkcji, a dodatkowo dzięki precyzji wykonania i dbałości o detale świetnie komponują się z otoczeniem domów czy innych budynków użytkowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i budowy nowoczesnych, metalowych konstrukcji, a także specjalizujemy się w ich montażu na terenie całej Polski. Nieważne jest, w jakiej miejscowości mieszkasz, ponieważ nasza ekipa monterska dotrze do Ciebie na czas i sprawnie zamontuje zakupiony przez Ciebie garaż blaszany. Jeśli poszukujesz garaży blaszanych wykonanych w szybkim terminie, zapraszamy do kontaktu już dziś!