Garaże blaszane – na wymiar w dobrej cenie!

Garaże blaszane to nasza specjalność, którą zajmujemy się od lat. Jesteśmy bezpośrednim producentem blaszaków. Nasza firma mieści się w województwie małopolskim, jednak garaże są dostarczane do naszych Klientów na terenie całego kraju. W związku z tym, jeśli któryś z naszych produktów przypadł Ci do gustu, a mieszkasz daleko od miejsca naszej siedziby, dla nas to nie problem! Przyjedziemy pod wskazany adres z wybraną konstrukcją i zamontujemy w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. 

Producent blaszaków – Małopolska 

Nasza doświadczona i uzdolniona ekipa przykłada wszelkich starań, aby wszystkie zapotrzebowania Klientów na garaże blaszane były realizowane z należytą starannością, na czas i przede wszystkim z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Nie posiadamy żadnych pośredników, bezpośrednio wytwarzamy blaszaki, wiaty blaszane, bramy garażowe, konstrukcje stalowe oraz kojce dla psów i następnie transportujemy je do Klienta, a ostatecznie montujemy w wyznaczonym miejscu. 

Ile zapłacę za garaż blaszany?

Cena garażu blaszanego w dużej mierze jest uzależniona od zmiany cen surowców. Na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik znajdują się szczegółowo rozpisane ceny za blaszaki o danych wymiarach. Kwoty te są orientacyjne, ponieważ przy obecnych wahaniach cen surowców mogą one w bardzo krótkim czasie ulec zmianie. Nasz cennik podzielony jest na poszczególne województwa, dlatego cechuje go przejrzystość oraz łatwość w odczytywaniu. Mieszkając we Wrocławiu lub Legnicy, a więc w województwie dolnośląskim, to za garaż blaszany o wymiarach 5×7 m zapłacisz około 6800 zł. Jeśli chcesz zamówić garaż wraz z transportem i montażem w Warszawie, Radomiu lub Otwocku, to za blaszak 4×6 m będziesz musiał ponieść koszt w wysokości około 4350 zł. Ceny garaży blaszanych o wymiarach 5×7 m, 4×6 m oraz 6×6 m  w województwie warmińsko-mazurskim, a więc dla mieszkańca Olsztyna, Ełku lub Giżycka, będzie wynosiła odpowiednio około 6900 zł, około 4400 zł, a także około 7100 zł. Do ceny należy doliczyć koszty transportu, które ustalamy indywidualnie.

Garaże blaszane z Małopolski – producent 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która dostosowana jest do różnorodnych potrzeb i preferencji Klientów. Przykładamy wszelkich starań, aby każde nasze zlecenie było wykonane z należytą starannością, precyzyjnie oraz terminowo. Dla nas liczy się zadowolony Klient i pełna satysfakcja z pracy! Zapraszamy do kontaktu!