Garaż blaszany w dowolnym kolorze

Nie od dziś wiadomo, że garaże blaszane pełnią szereg podstawowych funkcji i są niezwykle przydatnymi metalowymi budynkami. Wielu naszych Klientów wykorzystuje blaszaki jako schowek na różnorodne narzędzia, przedmioty, urządzenia, maszyny czy meble ogrodowe. Garaż blaszany to często także zabezpieczone miejsce parkingowe dla samochodu, motoru lub roweru. Jeden obiekt, a spełnia wiele przydatnych w życiu codziennym funkcji, dlatego nic dziwnego w tym, że Klienci chętnie go zamawiają i montują na swoich posesjach. 

Wykonamy dla Ciebie taki blaszak, o jakim marzysz

Jako producenci garaży blaszanych oferujemy różnorodne kombinacje rozmiarowe. Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma zupełnie inne warunki na swoich posesjach, dlatego chętnie dopasowujemy nasze produkty wedle Waszych potrzeb. Oprócz rozmiarów dajemy także możliwość wyboru koloru blachy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dopasować zamawiany u nas blaszak do swojego domu, posesji oraz całego otoczenia. Wykonamy dla Ciebie garaż z blachy akrylowej w dowolnie wybranym przez Ciebie kolorze z palety RAL. Na naszej stronie internetowej umieściliśmy wszystkie dostępne kolory z tej palety, a wśród nich znalazły się np. biały, srebrny, czarny, ceglasty, miętowy, trawiasty, niebieski, wiśniowy, a nawet żółty czy piaskowy. Taka możliwość niezwykle zachęca Klientów do dokonywania zakupów właśnie u nas.

Garaż blaszany w Stalblach – podstawowe informacje 

Nasze garaże blaszane składają się z metalowego szkieletu i poszycia z blachy ocynkowanej ogniowo lub akrylowej, a sama budowa blaszaka przebiega bardzo sprawnie. Oprócz transportu naszego blaszaka na terenie całej Polski świadczymy również usługę montażu garażu na posesji naszego Klienta. Takie działanie to gwarancja solidnie postawionego obiektu, a także wieloletniego i bezawaryjnego użytkowania.

Dowiedz się więcej na temat naszych garaży blaszanych na zamówienie 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem garażu blaszanego w wybranym przez siebie kolorze z palety RAL, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję. Nasi specjaliści w branży chętnie przyjmą Twoje zamówienie, a także rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub social media. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także poprzez rozmowę telefoniczną. Zapraszamy do kontaktu!