Garaż blaszany – taki jakiego potrzebujesz

Każdy z Klientów potrzebuje garażu blaszanego lub innej konstrukcji stalowej dostosowanej do swoich indywidualnych preferencji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych Odbiorców, dlatego jako producenci garaży blaszanych oferujemy dostosowanie naszych produktów do wymagań każdego Klienta z osobna. Swoje zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, produkcja i montaż zawarte są już w cenie garażu. Płatność za zamówiony blaszak dokonywana jest dopiero po dostawie i montażu. 

Dostosowujemy ofertę na życzenie naszych Klientów

Produkujemy garaże blaszane o standardowych rozmiarach, co nie znaczy, że nie wykonamy także gotowych na wymiar. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że często garaże stawiane są obok domów i ogrodów w najbardziej odpowiednich dla nich miejscu. Powierzchnia ta nie zawsze posiada wymiary idealne dla naszych standardowych garaży. W tym przypadku niezbędne będzie wykonanie konstrukcji według wymaganych rozmiarów i dostosowanie garażu w pełni do otoczenia. 

Stal Blach – co nas cechuje?

Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, realizując każde kolejne zlecenia jedynie z najwyższej jakości blachy. Dbamy o detale i przywiązujemy uwagę do precyzyjnie wykonanych konstrukcji. Posiadamy konkurencyjne oraz elastyczne ceny, dlatego z pewnością każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie. 

Produkcja garaży blaszanych i co jeszcze?

Oprócz produkcji garaży blaszanych zajmujemy się również realizacją zleceń związanych z wykonaniem bram garażowych, wiat blaszanych, kojców dla psów oraz innych konstrukcji stalowych, które mogą być początkiem inwestycji magazynów, budynków technicznych lub gospodarczych. 

Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły

Wszelkich informacji udzielamy zarówno poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej, jak i również poprzez wiadomość e-mail, SMS oraz telefonicznie. Zachęcamy do kontaktu wszystkich, a szczególnie te osoby, które mają dylemat dotyczący ostatecznego wyboru garażu blaszanego. Po konsultacji z naszymi specjalistami z pewnością wybierzecie ten, który spełni Wasze oczekiwania. 

Z nami stworzysz swój wymarzony garaż blaszany, który będzie doskonałą inwestycją na lata!

Zapraszamy!