Garaż blaszany na wymiar – drewnopodobny 

Jesteśmy wieloletnim producentem garaży blaszanych z Małopolski, a w swojej ofercie posiadamy także garaże blaszane drewnopodobne, bramy garażowe, wiaty blaszane oraz konstrukcje stalowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością nie tylko na południu kraju, ale na terenie całej Polski. Wykonujemy zarówno standardowe konstrukcje, jak i pod zamówienie. Indywidualne projekty nie są dla nas żadnym problemem, dlatego nasi Klienci otrzymują to, czego właśnie potrzebują. 

Ile zapłacę za garaż blaszany? Od czego uzależniona jest cena za blaszak?

Na początku chcemy podkreślić, że cena za garaż blaszany obejmuje jego realizację oraz montaż, natomiast koszt transportu na terenie całego kraju ustalany jest indywidualnie. W związku z tym nie jest ważne to, czy mieszkasz w Krakowie, Łodzi czy Gdańsku, nasza firma dotrze do Ciebie z wymarzonym blaszakiem i zamontuje go w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Ceny za garaż blaszany zależne są między innymi od miejsca, w którym mieszkasz, a także wymiarów blaszaka i jego realizacji – czy jest to projekt standardowy, czy z dodatkowymi elementami, np. drzwiami czy oknami. Wśród najbardziej popularnych blaszaków zamawianych u nas w ostatnim sezonie dominował garaż o wymiarach 5 x 7 m oraz 3 x 5 m. Biorąc pod uwagę te dwie wielkości, przedstawimy Wam przykładowy zakres cen w poszczególnych województwach. Jeśli mieszkasz w województwie śląskim, to za wcześniej podane wymiary blaszaka zapłacisz kolejno około 5990 zł oraz około 2810 zł. Mieszkając natomiast w województwie mazowieckim, zapłacisz kolejno około 6150 zł oraz około 2890 zł. W województwie warmińsko-mazurskim za blaszak o wymiarach 5 x 7 m zapłacisz około 6250 zł, a za wymiar 3 x 5 m poniesiesz koszt w wysokości około 2940 zł. 

Szukam producenta garaży blaszanych z Małopolski 

Jeśli poszukujesz solidnej i rzetelnej firmy, która posiada doświadczenie w produkcji garaży blaszanych, zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS oraz rozmowę telefoniczną.