Garaż blaszany na indywidualny wymiar

Produkcją garaży blaszanych zajmujemy się od lat. Jako firma z bogatym doświadczeniem posiadamy niezbędną wiedzę w wykonywaniu tego typu powierzchni. Świadczone przez nas usługi oferowane są klientom indywidualny, a także firmom. U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wymiary blaszaków możliwe do uzgodnienia

Wykonywane przez nas blaszaki w standardzie posiadają typowe wymiary. Jednak duża część zamówień oparta jest na indywidualnych wymogach klientów, spełniająca ich oczekiwania. Poza określanymi przez zamawiającego wymiarami garażu, ważne jest także, z czego będzie on wykonany i jak pomalowany.

Kolorystyka garaży blaszanych

Garaż może posiadać blachę ocynkowaną bądź blachę malowaną akrylowo. Tutaj paleta kolorów jest bardzo bogata, od białego, przez srebrny, czarny, czekoladowy, brązowy, ceglasty, grafitowy, zielony po niebieski, czerwony, wiśniowy i wiele innych. Istnieje dowolność kolorów w zależności od preferencji naszych klientów. Jest także możliwość wykonania garażu, który będzie posiadać blachy akrylowe na ścianach, a pozostałe elementy mogą być ocynkowane lub brama może zostać wykonana z blachy akrylowej, a reszta elementów ocynkowana. W tej kwestii istnieje dowolność, dlatego warto to zaznaczyć przy składaniu zamówień.

Składanie zamówienia – niezbędne informacje

W uzupełnieniu zamówienia koniecznie należy zaznaczyć rodzaj spadu dachu oraz ilość bram garażowych. Jeśli budynek ma większe wymiary, można zamontować dwie bramy wjazdowe. Przy tym wyborem trzeba określić światło wjazdu, czyli ile ma wynosić podwyższenie garażu, czy chcemy mieć boczne drzwi wejściowe, otwór okienny wraz z jego położeniem oraz czy garaż ma być kotwiczony do konkretnie określonego podłoża, czy też nie. Wszystkie te informacje zebrane w całość pomogą nam w wyprodukowaniu odpowiedniego i kompletnego garażu, który będzie miejscem do parkowania samochodu oraz magazynem różnych przedmiotów w gospodarstwie domowym lub w firmie. Tak wykonany blaszak trafia do klienta.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski

Świadczone przez nas usługi są kompletne, dlatego też oferujemy montaż i dostawę na terenie całej Polski. Dla nas odległość nie ma znaczenia, docieramy wszędzie tam, gdzie klient w Polsce będzie potrzebował odpowiedniego i dobrze wykonanego garażu blaszanego. Posiadamy szybkie terminy realizacji. Czas oczekiwania to około dwa tygodnie od złożenia zamówienia, jednak w wielu przypadkach okres ten jest o wiele krótszy.

Cennik i inne niezbędne informacje

Wszelkie dostępne informacje dla klientów z różnych regionów Polski zawarte są na naszej stronie. Tam znajdują się rozpisane wymiary garaży wraz z cenami dla wszystkich województw – rozpoczynając od małopolski przez województwo świętokrzyskie, opolskie, warmińsko-mazurskie, po kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, podlaskie oraz pozostałe województwa na terenie Polski.

Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a wykonane garaże służą naszym odbiorcom latami. Zadzwoń, zamów, a my przyjedziemy niezależnie czy to będzie Kraków, Kielce, Wrocław, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk czy Szczecin.

Zapraszamy do składania zamówień!