Drewnopodobny garaż na wymiar  

Garaże drewnopodobne cieszą się coraz większą popularnością. Oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji są one również chętnie kupowane ze względu na walory estetyczne. Blacha na garaż imitująca drewno genialnie komponuje się praktycznie z każdym otoczeniem. To świetne rozwiązanie dla miłośników dopracowanych i precyzyjnych rozwiązań. 

Produkcja garaży drewnopodobnych – Małopolska i okolice 

Od wielu lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, które cechują się wysoką jakością, precyzją wykonania oraz terminowością. W naszej ofercie posiadamy również produkcję garaży drewnopodobnych. Ich wytwarzanie odbywa się w Małopolsce, jednak z racji realizowanego przez nas transportu na terenie całego kraju mieliśmy okazję montować je już wielokrotnie m.in. w Zielonej Górze, Katowicach, Pile, Gdańsku, Świnoujściu czy Kielcach. Zarówno produkcja jak i montaż naszych garaży zawarte są już w podanej cenie blaszaka. Transport ustalany jest indywidualnie.

Jaki garaż drewnopodobny wybrać?

Jako producenci blaszaków mamy możliwość wykonywania dowolnej konfiguracji umieszczenia wszelkich niezbędnych lub dodatkowych elementów wedle wizji i preferencji naszych Klientów. Podczas składania zamówienia każdy Klient zobowiązany jest do przedstawienia nam swoich potrzeb oraz wstępnego zarysu garażu. Jako osoby doświadczone w branży, realnie podchodzimy do wszystkich podanych przed Klienta opcji i rozważamy, czy ich wykonanie jest faktycznie możliwe. Ponadto chętnie doradzamy w kwestii podjęcia decyzji o umiejscowieniu okien, drzwi lub innych dodatków

Indywidualna wycena garażu drewnopodobnego 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem garażu drewnopodobnego, skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu wykonania indywidualnej wyceny. Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik dla garaży blaszanych w dowolnych rozmiarach. Warto jednak pamiętać, że podane ceny mogą ulec zmianie ze względu na nieustanne wahania cen surowców. W związku z tym każdą zainteresowaną osobę zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania stosownej odpowiedzi.