Drewnopodobne garaże dwuspadowe na wymiar!

Jako wieloletni producent garaży blaszanych mamy doświadczenie oraz niezbędną wiedzę do tego, aby tworzyć dla Was najlepsze konstrukcje, które posłużą przez długie lata. Doskonale znamy się na rzeczy i wiemy, na co zwracać szczególną uwagę podczas każdej realizacji. Dla naszych Klientów przygotowujemy zarówno standardowe zlecenia, jak i produkujemy blaszaki na wymiar. 

Ile kosztuje garaż blaszany? Producent z Małopolski 

Cena garaży blaszanych jest zależna od wielu aspektów. Przede wszystkim od jego wymiarów oraz realizacji, co oznacza określenie czy ma to być blaszak w standardowym projekcie, czy z dodatkowymi elementami w postaci okien lub drzwi. Ponadto cena garażu blaszanego związana jest także z miejscem zamieszkania Klienta. Na naszej stronie internetowej stworzyliśmy zakładkę, w której umieszczony został podział garaży ze względu na województwa, a w nich stworzyliśmy czytelną rozpiskę wymiarów i cen poszczególnych garaży blaszanych

Ile zapłacę za garaż blaszany drewnopodobny o wymiarze 6 x 6? 

Nasz garaż blaszany drewnopodobny z dwiema uchylnymi bramami z przodu oraz dachem dwuspadowym to całkowity bestseller sezonu. Garaż ten prezentuje się niezwykle elegancko i jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję. Duża powierzchnia użytkowa umożliwia wykorzystanie jej w na wiele sposobów. Taki garaż może być miejscem parkingowym na samochód, ale także idealnym schowkiem na różnorodne urządzenia, maszyny czy przyrządy do prac w ogrodzie. Koszt takiego garażu blaszanego drewnopodobnego będzie zależny od miejsca Twojego zamieszkania, a także ciągle zmieniających się cen surowców.

Jeśli mieszkasz w województwie zachodnio-pomorskim, pomorskim lub warmińsko-mazurskim, to za garaż drewnopodobny o wymiarach 6 x 6 zapłacisz około 6250 zł. W przypadku województwa wielkopolskiego czy dolnośląskiego koszt blaszaka o podanych wcześniej wymiarach wyniesie około 6190 zł. Jako mieszkaniec województwa łódzkiego za garaż 6 x 6 zapłacisz około 6160 zł. W przypadku zamieszkiwania innych województw niż zostały tutaj wymienione, warto zapoznać się z cennikiem na stronie internetowej lub skontaktować z naszą firmą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez rozmowę telefoniczną, a także wiadomość e-mail lub zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Intensywnie uczestniczymy również w świecie on-line, dlatego z nami możesz komunikować się także poprzez Facebooka. Zapraszamy!