Bramy garażowe – ważny element garażu blaszanego

Dziś opowiemy Wam trochę o technologiach bram garażowych, gdyż w tym temacie dużo się dzieje. W którym kierunku rozwijają się innowacje bram garażowych? Na pewno w kierunku ułatwiania życia klientom oraz energooszczędności, która dziś staje się numerem jeden w trendach budowniczych. Jeszcze nie tak dawno, w polskich domach luksusem było samo posiadanie garażu. A jak ktoś w całej Polsce posiadał automatycznie otwieraną bramę, to wiadomo było, że mieszka na niezwykle luksusowej posiadłości. 

Napędy do bram garażowych

 

Dziś posiadanie automatycznie otwieranej bramy, nie jest czymś ekskluzywnym. Przynajmniej nie na tyle, żebyś nie mógł sobie pozwolić na takie udogodnienie. Dlatego klienci z całego kraju zwracają uwagę, nie tylko na samo istnienie napędu, ale także na jego szybkość, niezawodność, cichość podczas otwierania i zamykania. Nowoczesne systemy napędów umożliwiają radiowe sterowanie, znaczne skrócenie czasu otwierania i zamykania, posiadają mechanizmy natychmiastowego wyłączania napędu podczas napotkania przeszkody. Umożliwiają cichu i płynny ruch bramy. Producenci prześcigają się w udoskonalaniu technologii napędów bram garażowych. Mikronadajniki, sterowniki kodowe, czytniki odcisków, akumulatory awaryjne – są to takie drobne dodatki, które zacznie podwyższają standard każdej bramy garażowej

Bezpieczeństwo

 

Nasi klienci z Katowic posiadają bramę garażową, która zapewnia im dodatkowe bezpieczeństwo, gdyż została wyposażona w mechanizmy uniemożliwiające podważenie bramy oraz czujnik ruchu włączający alarm. Włamanie się do tego garażu jest praktycznie niemożliwe, gdyż w każdym przypadku włamywacze zostaną wykryci przez fotokomórkę. Nawet jeśli uda im się ominąć czujniki, to zazębiające się pasy, stalowe wzmocnienia są praktycznie nie do obejścia. Jeśli myślisz o dodatkowych zabezpieczeniach Twojego garażu, zapytaj nas co możemy zrobić w tym kierunku. Na pewno wspólnie wybierzemy idealną dla Ciebie formę ochrony przeciwwłamaniowej.