Blaszaki – zamawiasz, przyjeżdżamy i montujemy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która podążając za rynkiem oraz wymaganiami naszych klientów, oferuje ekonomiczne oraz praktyczne rozwiązania. Jesteśmy producentem garaży blaszanych, bram oraz konstrukcji stalowych. Cechuje nas jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół w połączeniu z szybką realizacją zlecenia oraz konkurencyjną ceną. 

Blaszaki na wymiar 

Cenimy potrzeby naszych klientów, dlatego to właśnie Ty decydujesz o rozmiarze swojego garażu blaszanego. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Każdy z klientów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Często wybory naszych odbiorców z całej Polski padają na rozmiar 3m x 5m oraz 6m x 6m.

Chcąc sprecyzować koszt takich blaszaków w województwie małopolskim, korzystając z naszej strony internetowej, możesz sprawdzić, że blaszak 3m x 5m to koszt 2900 zł, a 6m x 6m – 6850 zł. Analizując inny obszar naszego kraju, np. województwo mazowieckie, te same standardowe rozmiary garaży blaszanych wyniosą kolejno 3000 zł oraz 6950 zł. Ceny w województwie pomorskim również różnią się od wcześniej podanych. Garaż o wymiarach 3m x 5m to koszt w wysokości 3050 zł, a 6m x 6m – 7100 zł. Jak widać, w zależności, w jakiej części Polski mieszkasz, koszt produkcji Twojego garażu blaszanego będzie się różnił. 

Stalblach wychodzi naprzeciw swoim klientom produkując i montując własne produkty

Po zamówieniu wymarzonego blaszaka i szybkiej realizacji nie musisz martwić się o jego dostawę oraz montaż. Nie wiążą się one z dodatkowymi opłatami. Te czynności wykonujemy w cenie produkcyjnej garażu, dlatego satysfakcja i zadowolenie gwarantowane! 

Realizacja garaży na cały kraj

Garaże blaszane to doskonałe rozwiązanie nie tylko jako miejsce dla swojego samochodu. Wiele osób decyduje się na zakup blaszaka, aby zyskać nową przestrzeń do przechowywania mebli ogrodowych, urządzeń wykorzystywanych do prac w okresie wiosenno-letnim lub na jesień, a niekiedy nawet do schowania w bezpieczne miejsce rowerów lub motocykli. Blaszaki produkujemy, dostarczamy i montujemy na obszarze całej Polski. Realizacja zlecenia odbywa się szybko i konkretnie, a klienci mogą być w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy. 

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i szybkiej realizacji zlecenia koniecznie skontaktuj się z nami już dziś!