Akrylowy garaż blaszany na wymiar

Jeśli szukasz akrylowego garażu blaszanego na wymiar, zapraszamy Cię do kontaktu w celu indywidualnej wyceny. Jesteśmy producentami garaży blaszanych oraz innych konstrukcji stalowych, dlatego nasza oferta jest dostosowywana do potrzeb i preferencji naszych Odbiorców. 

Producent blaszaków z Małopolski 

Nasza siedziba mieści się w województwie małopolskim, ale nasze produkty trafiają do Klientów z całej Polski. Nieważne czy mieszkasz w województwie opolskim, łódzkim, świętokrzyskim, mazowieckim, podlaskim czy pomorskim, dostawę oraz montaż garaży blaszanych otrzymujesz w cenie blaszaka. Przykładamy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje spełniały najwyższe standardy i mogły przez wiele lat służyć ich Właścicielom. 

Możliwość konfiguracji wymarzonego garażu blaszanego 

Jesteśmy elastyczną firmą, otwartą na potrzeby i wizje Klientów, dlatego jako producenci oferujemy możliwość konfiguracji garaży blaszanych. Każdy z naszych Odbiorców może wybrać wymiar garażu od 2 x 2 m do 7 x 7 m. Jeśli któryś z wymiarów pomiędzy podanymi wcześniej będzie dla Ciebie odpowiedni, możemy go szybko wykonać i zamontować. Konkurencyjne ceny, względnie szybka realizacja oraz dostawa i montaż to cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji. 

Ceny akrylowego blaszaka na wymiar 

Wśród akrylowych garaży blaszanych naszymi bestsellerami są m.in. garaże o wymiarach 3 x 7 m, 4 x 6 m oraz 6 x 6 m. Każdy z tych blaszaków w zależności od województwa różni się ceną, która również zmienia się i jest zależna od cen surowców. Kwoty za blaszaki podane na naszej stronie internetowej są cenami orientacyjnymi, a w celu dokładnej weryfikacji ceny zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. W województwie dolnośląskim za podane wcześniej wymiary garaży Klient będzie musiał zapłacić kolejno: około 4100 zł, około 4350 zł oraz około 6950 zł. Natomiast w województwie warmińsko-mazurskim będą to kwoty kolejno: około 4150 zł, około 4400 zł oraz około 7100 zł. Na naszej stronie internetowej każde województwo posiada swój osobny cennik, a w nim szczegółową rozpiskę wymiarów i cen blaszaków. Zapraszamy do zapoznania się z orientacyjnymi kwotami.