Akrylowe garaże blaszane według pomysłu Klienta

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji garaży blaszanych oferujemy sprawdzone, pewne i mądre rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta. Wywodzimy się z Małopolski. To właśnie tutaj produkujemy blaszaki, które możecie spotkać na terenie całej Polski. Nieważne czy także jesteś z Małopolski, czy Śląska, Mazowsza lub Pomorza, dotrzemy tam, gdzie będzie miał stanąć odpowiedni garaż blaszany na miarę Twoich potrzeb. 

Różne czynniki wpływające na wybór blaszaka

Podczas rozmowy z nami podpowiemy Ci, jak skonstruować odpowiedni budynek nie tylko pod względem wymiaru. Istotne podczas składania zamówienia na blaszak, będą również takie aspekty jak np. sposób otwierania bramy – na boki czy do góry. Dodatkowe drzwi idealnie sprawdzają się, gdy chcemy szybko wejść do budynku, a wtedy nie musimy otwierać za każdym razem całej bramy. Ten dodatek jest naszym zdaniem jak najbardziej na plus. Bardzo ważną decyzją jest również montaż okien, który może znacząco wpłynąć na komfort użytkowania blaszaka. Okna sprawią, że będzie wpadać dużo światła, ale także będziemy mogli czuć się w nim o wiele przytulniej. Wszystko zależy od tego, czy chcemy, aby był dostęp do światła dziennego w naszym obiekcie. 

Akrylowe garaże blaszane 

Barwa blachy na garaż to również bardzo ważna i indywidualna kwestia. Dla Ciebie stworzymy blaszak w odpowiednim dostępnym kolorze. Paleta barw dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce Dla kupującego. Ponad 20 dostępnych kolorów sprawia, że garaż blaszany będzie mógł być idealnie dopasowany kolorystycznie do Twojego otoczenia. Blacha akrylowa może być zamontowana na ścianach, pozostałe elementy mogą być ocynkowane. Można również skorzystać z rozwiązania, gdzie brama będzie w kolorze, a reszta ocynkowana lub po prostu cały blaszak zostanie wykonany w kolorze z dostępnej palety barw.

Wybór firmy z wieloletnim doświadczeniem

Decyzja, choć wydaje się skomplikowana, podczas rozmowy z nami może okazać się przyjemna i dużo łatwiejsza. Więc nie czekaj, zadzwoń, napisz, skontaktuj się z nami i wybierz odpowiedni blaszak na miarę swoich potrzeb i swojej kieszeni. Zapraszamy!