Ile kosztuje garaż blaszany w 2022 roku? 

Garaże blaszane ze względu na swoją funkcjonalność są niezwykle popularne i chętnie montowane na posesjach w całej Polsce. Blaszaki świetnie sprawdzają się jako miejsca parkingowe, schowki na różnorodne maszyny, urządzenia, sprzęty, a także pomieszczenia na meble ogrodowe, rowery lub inne przedmioty, które nie mają swojego miejsca w domu lub na posesji. 

Cena za garaż blaszany w 2022 roku – ile zapłacę za blaszak? 

Koszt zakupu blaszaka zależny jest od jego rozmiarów, a także wyboru realizacji standardowej lub z dodatkowymi elementami. Garaż blaszany w standardowej wersji obejmuje m.in. bramę dwuskrzydłową, konstrukcję z kątowników zimno giętych czy blachę ocynkowaną. Elementy takie jak: drzwi wejściowe, otwory okienne lub blacha akrylowa wiążą się z dodatkową opłatą. W związku z tym w wielu przypadkach ceny są ustalane indywidualnie, po przeanalizowaniu złożonego przez Klienta zamówienia. Biorąc jednak pod uwagę standardowe realizacje i takie wymiary blaszaków, które u nas cieszą się największą popularnością, chcemy przedstawić ogólny wykaz cen garaży z blachy w 2022 roku. Wśród bestsellerów znajdują się z pewnością blaszaki o wymiarach 3 x 5 m, 5 x 7 m oraz 6 x 6 m. W przypadku Klientów z województwa łódzkiego, a więc np. z Pabianic, Radomska, Kutna, Opoczna czy Rawy Mazowieckiej i w odniesieniu do podanych wcześniej wielkości garaży blaszanych poniosą oni koszt w wysokości kolejno: około 2860 zł, około 6040 zł oraz około 6160 zł. W przypadku Klientów z województwa warmińsko-mazurskiego, a więc np. z Olsztyna, Elbląga, Iławy, Mrągowa, Lubawy lub Dobrego Miasto za wspomniane wymiary blaszaków będą musieli zapłacić kolejno: około 2940 zł, około 6250 oraz około 6250 zł. Ceny obejmują już koszty transportu oraz montażu. 

Od czego zależą wahania cen blaszaków w 2022 roku? 

Ceny blaszaków w 2022 roku są bardzo zmienne ze względu na nieustanne zmiany cen surowców. Na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik mamy szczegółową rozpiskę cen różnorodnych wymiarów blaszaków. Ceny te są przez nas sukcesywnie zmieniane, jednak wahania kosztów surowców są tak znaczące, że często nie jesteśmy w stanie uzupełniać ich na bieżąco. W związki z tym przed dokonaniem zakupu garażu blaszanego skontaktuj się z nami i zapytaj o obecnie obowiązującą cenę za wybrany przez Ciebie wymiar blaszaka. Jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS, social media lub drogą telefoniczną.