Ile będą kosztować garaże blaszane w 2022 roku?

Pytanie dotyczące kosztów, jakie trzeba będzie ponieść, kupując garaż blaszany w 2022 roku, jest otwarte, ponieważ ceny stali nieustannie się wahają. W związku z tym jako producenci sami do końca nie wiemy, ile będziemy musieli zapłacić za niezbędne materiały do produkcji konstrukcji stalowych. Nieustanny wzrost cen wskazuje na to, że w 2022 roku możemy spodziewać się również wzrostu kosztów za zakup stali oraz innych materiałów. 

Ceny za garaż blaszany w 2022 roku 

Pomimo ciągłego wahania się cen stali na naszej stronie internetowej znajduje się cennik ze szczegółową rozpiską dla poszczególnych rozmiarów blaszaków z uwzględnieniem każdego województwa. Jeśli szukasz blaszaka o wymiarach 5 x 7 m to w województwie kujawsko-pomorskim zapłacisz za niego około 6800 zł, w województwie pomorskim około 6900 zł, a w województwie świętokrzyskim wydasz około 6700 zł. W tych samych województwach za garaż blaszany o wymiarach 6 x 6 m poniesiesz koszt kolejno w wysokości: około 6950 zł, około 7100 zł oraz około 6800 zł. W naszej ofercie standardowych blaszaków znajduje się również możliwość wyprodukowania największego garażu o wymiarach 7 x 7 m, który we wspomnianych wcześniej województwach będzie kosztował kolejno: około 8600 zł, około 8650 zł oraz około 8450 zł.

Podane ceny, jak widać, różnią się od siebie w zależności od województwa, w którym mieszkasz. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt za nasz produkt, skontaktuj się z nami. Podawane ceny są cenami obowiązującymi na stan obecny, prosimy o uwzględnienie, że udostępnione w tym wpisie kwoty mogą nieco różnić się w innym terminie. 

Co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać?

Oprócz wykonywania bardzo popularnych garaży blaszanych specjalizujemy się również w projektowaniu, produkcji oraz montażu bram garażowych, pomieszczeń gospodarczych, hal magazynowych, schowków budowlanych, wiat blaszanych i zadaszeń, jak również metalowych budynków na dowolny cel. Główny obszar naszego działania obejmuje województwo małopolskie, jednak na terenie całego kraju dowozimy oraz montujemy nasze konstrukcje. Jeśli masz pytania dotyczące realizacji, terminów lub cen, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego, poprzez social media lub zamieszczenia zapytania w formularzu kontaktowym, który znajduje się na naszej stronie internetowej.