Garaże blaszane w dowolnym wymiarze / ceny lato 2022 

Blaszaki z roku na rok stają się coraz bardziej popularne w głównej mierze ze względu na swoją uniwersalność w zastosowaniu. Część osób decyduje się na zakup, ponieważ potrzebują oni oddzielnego schowka obok domu na narzędzia ogrodnicze, kosiarkę, meble ogrodowe oraz wiele innych przedmiotów, które są niezbędne podczas prac wokół domu. Garaż blaszany jest również świetnym rozwiązaniem jako miejsce parkingowe dla samochodu, motoru, rowerów czy quadów. Można przechowywać w nim także sprzęty do uprawiania sportów zimowych. Warto zatem zdecydować się na jego zakup i dostosować jego funkcjonalność do swoich indywidualnych potrzeb.

Garaż blaszany dostosowany do potrzeb Klienta – blaszaki na wymiar 

Jako producenci garaży blaszanych oprócz standardowych realizacji wykonujemy także blaszaki na wymiar pod indywidualne zamówienie Klienta. Dostosowujemy nie tylko jego wymiar czy kolor, ale także montujemy drzwi, okna czy odpowiednio dopasowaną bramę garażową. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób ma ograniczoną przestrzeń wokół domu i rozplanowuje każdy metr ze szczegółową analizą. W takich przypadkach indywidualny projekt garażu blaszanego sprawdzi się doskonale, a my wykonamy taki blaszak, o jakim marzy nasz Klient. 

Ile kosztuje garaż blaszany? Cennik 2022 

Ciągle zmieniające się ceny surowców sprawiają, że cena za garaże blaszane jest niestabilna i nawet z tygodnia na tydzień może ulec zmianie. Na naszej stronie internetowej posiadamy orientacyjny cennik wraz ze szczegółową tabelą rozmiarów garaży i podziałem na poszczególne województwa. W miarę możliwości staramy się regularnie aktualizować ceny, jednak szybkie tempo zmian nie do końca pozwala nam na codzienne kontrolowanie podanych kwot na stronie. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych dokładną ceną garaży blaszanych do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. 

Przykładowe ceny za garaż blaszany 

Jeśli mieszkasz w województwie małopolskim i jesteś zainteresowany zakupem blaszaka o wymiarach 4 x 6 m, 5 x 5 m lub 3 x 5 m to na obecną chwilę zapłacisz za nie kolejno około 3780 zł, około 4050 zł oraz około 2780 zł. Jako mieszkaniec województwa świętokrzyskiego za blaszaki w tych samych wymiarach zapłacisz kolejno około 3860 zł, około 4100 zł oraz około 2860 zł. Mieszkańcy województwa pomorskiego zapłacą za te same wymiary garażu blaszanego kolejno około 3950 zł, około 4250 zł oraz około 2940 zł. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem garażu blaszanego idealnego do umieszczenia na swojej posesji, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy oraz rozmowę telefoniczną.